Strona główna » O firmie

O firmie

Zapraszamy do profesjonalnego sklepu internetowego Multi-Natura. Nasza firma została zarejestrowana w lipcu 2004 roku (NIP 584-174-16-02, REGON 191766969).
Zaczynaliśmy jako Apteka Prof. Przybylski Kolagen Aktiv, potem jednak znacznie poszerzyliśmy ofertę i zdecydowaliśmy się na znacznie szerszą znaczeniowo nazwę Multi-Natura. W 2008 roku mieliśmy też naturalną aptekę przy ul. Chmielnej 26 w Warszawie.
Od lat jest to wciąż ta sama firma, z tymi samymi ludźmi i pracownikami, którzy znają i pamiętają naszych klientów od samego początku, kiedy sprzedawaliśmy tylko kolagen...
Oferujemy unikalny na polskim rynku m.in. duży wybór preparatów ziołowych oraz naturalnych suplementów dietetycznych. W doborze preparatów do naszej apteki natury kierowaliśmy się głównie ich wysokim stopniem efektywności, najwyższą marką na rynkach światowych oraz przystępną ceną proporcjonalną do jakości produktu.
Zespół naszych kompetentnych pracowników zapewni Państwu szybką i bezpieczną realizację zamówień. Gwarantujemy jakość na najwyższym poziomie.
Naszym naukowym i prawnym doradcą w zakresie suplementów diety jest dr Paweł Przychodzeń, specjalista prawa żywnościowego z Kancelarii Prawnej Viggen w Krakowie.

Zapraszamy!