Nowości

Aktualnosci

 • MOLKUR - serwatka, kwas mlekowy, mleczan wapnia, naturalny probiotyk!

  Przedstawiamy MOLKUR, który jest w 100% naturalnym koncentratem wyprodukowanym na podstawie tradycyjnej receptury z 1923 roku dr Sandersa, z czystej serwatki (kwaśnej) mleka krowiego z letniego wypasu. Firma Galactopharm – producent MOLKUR jest najwybitniejszym specjalistą w dziedzinie procesów pozyskiwania serwatki i kwasu mlekowego racemicznego (w kapsułkach i w płynie). Po wielokrotnej fermentacji z wykorzystaniem bakterii kwasu mlekowego i doprowadzeniu w odpowiednim procesie do jej skoncentrowania, z surowej serwatki powstaje pierwszy przedkoncentrat, który poddawany jest dalszej rafinacji. Po co najmniej sześciomiesięcznym okresie dojrzewania, powstaje pełny koncentrat, sprawdzany następnie pod względem zgodności produktu z określonymi cechami.
 • Betaina HCL z pepsyną - najważniejsze enzymy w żołądku, dla uzupełnienia ich niedoboru

  Pepsyna to proteolityczny enzym soku żołądkowego, powstający z wytwarzanego w błonie śluzowej żołądka pepsynogenu. Betaina zaś przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Źródłem betainy są także kiełki pszenicy i buraki. Betaina, czyli trimetyloglicyna, po raz pierwszy została odkryta w burakach cukrowych, i to właśnie jej nazwa pochodzi od łacińskiej nazwy (Beta vulgaris). HCL, czyli kwas solny, w żołądku jest naturalnie wytwarzany i wykorzystywany do trawienia pokarmów, o ile żołądek pracuje prawidłowo. Kwas solny to jeden z najważniejszych czynników, które decydują o tym ile nasz organizm przyswoi składników odżywczych z jedzenia, które spożywamy każdego dnia.
 • Witamina K2-M7 w postaci VitaMK7® to jedno z nielicznych źródeł naturalnej witaminy K

  Witamina K2-M7 w opatentowanej postaci VitaMK7® to jedno z nielicznych źródeł 100 % naturalnej witaminy K, bardzo dobrze przyswajalnej, przebadanej oraz o udokumentowanym działaniu zaopiniowanym przez EFSA (Europejska Agencja d.s. żywności). Pochodzi ze źródeł naturalnych. Powstaje w opatentowanym procesie biofermentacji przy udziale kultur bakterii Bacillus subtilis z japońskiego natto. W procesie fermentacji nie biorą udziału żadne inne bakterie, które są stosowane w innych formach (np. syntetycznych). VitaMK7® Zawiera 99% all-trans menachinonu 7 (czyli czystego źródła witaminy K). W zakładce WITAMINY znajdą Państwo tę witaminę w dawce 200 mcg zarówno samą (mono), jak i w połączeniu z wit. D3.
 • Vitality Sport - chelatowane minerały i witaminy - tylko w sklepie stacjonarnym w Krakowie przy ul. Miodowej 34

  Nasi Klienci pytają nas, gdzie mogą zakupić znakomity,wielokrotnie nagradzany, polski preparat multiwitaminowo-minerałowy (z chelatami minerałów) Vitality Sport. Jest on dostępny u nas w sklepie stacjonarnym przy ul. Miodowej 34. Zgodnie z polityką producenta, nie jest on przeznaczony do sprzedaży w sklepach internetowych (tzn. jeśli produkt o tej nazwie jest w internecie, to nie jest to oryginalny produkt producenta). Cena: 85 zł/ 120 kapsułek na 4 miesiące, można zamówić telefonicznie: 12 423-21-48. Zapraszamy!

  więcej

 • Polecamy balneokosmetyki Malinowy Zdrój oparte na polskiej leczniczej wodzie siarkowej!

  Balneokosmetyki Malinowy Zdrój to polskie dermokosmetyki z najsilniejszą na świecie, leczniczą wodą siarczkową czerpaną ze źródła „Malina” w uzdrowisku Solec-Zdrój. Unikalna w skali światowej lecznicza woda jest głównym składnikiem uzdrowiskowych kosmetyków. Według klasyfikacji jest wysokozmineralizowaną, leczniczą wodą o dużej aktywności biologicznej związków siarki i jodu. Jej keratolityczne działanie przyspiesza odnowę i regenerację skóry oraz zwiększa przenikanie pozostałych składników aktywnych, zwiększając ich skuteczność. Balneokosmetyki to unikalne połączenie wyjątkowej mocy leczniczej wody siarczkowej z tradycyjnymi właściwościami naturalnych surowców i ekstraktów roślinnych. U nas dostępne najlepsze kosmetyki tej serii, w zakładce: Balneokosmetyki Malinowy Zdrój. Na zdjęciu: krem na niedoskonałości skóry.