Nowości

Aktualnosci

 • 5 procent rabatu na zamówienia między 17. a 22. czerwca!

  Drodzy Klienci, w okresie od 17 do 22 czerwca osoba obsługująca sklep internetowy będzie na urlopie, zatem Państwa przesyłki opóźnią się o kilka dni. Mimo to zachęcamy do składania zamówień, a jako rekompensatę za Państwa oczekiwanie damy 5 % rabatu do każdego zamówienia internetowego złożonego w tym terminie. Warto więc poczekać te parę dni dłużej :) Sklep stacjonarny w Krakowie czynny bez zmian, 10.00-18.00!
 • Zaktualizowany Regulamin Sklepu internetowego Multi Natura, w tym jego Polityka Prywatności

  W związku z obowiązującym od 25.05.2018 r. RODO, czyli  Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnym przepływem), które reguluje ochronę danych osobowych osób fizyczych w ramach Unii Europejskiej, zaktualizowaliśmy dla naszych Klientów Regulamin, w tym Politykę Prywatności naszego sklepu, prosimy kliknij: Regulamin (na górze Strony Głównej), lub skopiuj i wpisz w przeglądarkę adres:

  http://www.multinatura.pl/do/page/regulamin

 • Betaina HCL z pepsyną - najważniejsze enzymy w żołądku, dla uzupełnienia ich niedoboru

  Pepsyna to proteolityczny enzym soku żołądkowego, powstający z wytwarzanego w błonie śluzowej żołądka pepsynogenu. Betaina zaś przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Źródłem betainy są także kiełki pszenicy i buraki. Betaina, czyli trimetyloglicyna, po raz pierwszy została odkryta w burakach cukrowych, i to właśnie jej nazwa pochodzi od łacińskiej nazwy (Beta vulgaris). HCL, czyli kwas solny, w żołądku jest naturalnie wytwarzany i wykorzystywany do trawienia pokarmów, o ile żołądek pracuje prawidłowo. Kwas solny to jeden z najważniejszych czynników, które decydują o tym ile nasz organizm przyswoi składników odżywczych z jedzenia, które spożywamy każdego dnia.
 • Vitality Sport - chelatowane minerały i witaminy - tylko w sklepie stacjonarnym w Krakowie przy ul. Miodowej 34

  Nasi Klienci pytają nas, gdzie mogą zakupić znakomity,wielokrotnie nagradzany, polski preparat multiwitaminowo-minerałowy (z chelatami minerałów) Vitality Sport. Jest on dostępny u nas w sklepie stacjonarnym przy ul. Miodowej 34. Zgodnie z polityką producenta, nie jest on przeznaczony do sprzedaży w sklepach internetowych (tzn. jeśli produkt o tej nazwie jest w internecie, to nie jest to oryginalny produkt producenta). Cena: 85 zł/ 120 kapsułek na 4 miesiące, można zamówić telefonicznie: 12 423-21-48. Zapraszamy!

  więcej

 • Polecamy balneokosmetyki Malinowy Zdrój oparte na polskiej leczniczej wodzie siarkowej!

  Balneokosmetyki Malinowy Zdrój to polskie dermokosmetyki z najsilniejszą na świecie, leczniczą wodą siarczkową czerpaną ze źródła „Malina” w uzdrowisku Solec-Zdrój. Unikalna w skali światowej lecznicza woda jest głównym składnikiem uzdrowiskowych kosmetyków. Według klasyfikacji jest wysokozmineralizowaną, leczniczą wodą o dużej aktywności biologicznej związków siarki i jodu. Jej keratolityczne działanie przyspiesza odnowę i regenerację skóry oraz zwiększa przenikanie pozostałych składników aktywnych, zwiększając ich skuteczność. Balneokosmetyki to unikalne połączenie wyjątkowej mocy leczniczej wody siarczkowej z tradycyjnymi właściwościami naturalnych surowców i ekstraktów roślinnych. U nas dostępne najlepsze kosmetyki tej serii, w zakładce: Balneokosmetyki Malinowy Zdrój. Na zdjęciu: krem na niedoskonałości skóry.