Nowości

Aktualnosci

 • Wapno koralowe zawiera taki sam stosunek wapnia do magnezu (2:1) jak nasze kości

  Wapno koralowe to naturalny proszek kopalny, rodzaj soli wapniowej, pozyskiwany ze skamieniałych raf koralowych. Wapno koralowe wydobywa się z jasnego dna oceanu w pobliżu subtropikalnej japońskiej wyspy Okinawa. Rafę koralową tworzą bezkręgowce morskie, tzw. koralowce, które wydzielają sole wapniowe regulujące pH otaczającej je wody. Szkielet mineralny koralowców charakteryzuje się wysoką zawartością węglanu wapnia, a także jest źródłem wielu innych minerałów występujących naturalnie w oceanie, m.in. magnezu, cynku, żelaza, potasu. Wapno koralowe zawiera taki sam stosunek wapnia do magnezu (2:1, czyli około 20% wapnia i 10% magnezu) jak nasze kości. Minerały te są wyjątkowe, bo występują naturalnie w formie silnie zjonizowanej (do 92%), są więc lepiej wchłaniane niż formy słabo zjonizowane.
 • Vitality Sport - chelatowane minerały i witaminy - tylko w sklepie stacjonarnym w Krakowie przy ul. Miodowej 34

  Nasi Klienci pytają nas, gdzie mogą zakupić znakomity,wielokrotnie nagradzany, polski preparat multiwitaminowy i multiminerałowy Vitality Sport. Jest on dostępny u nas w sklepie stacjonarnym przy ul. Miodowej 34. Zgodnie z polityką producenta, nie jest on przeznaczony do sprzedaży w sklepach internetowych (tzn. jeśli produkt o tej nazwie jest w internecie, to nie jest to oryginalny produkt producenta). Cena: 85 zł/ 120 kapsułek na 4 miesiące, można zamówić telefonicznie: 12 423-21-48. Zapraszamy!
 • Niacynamid - nikotynamid pilnie poszukiwany :)

  Niacinamid - witamina B3 w formie nikotynamidu i niacyny;  dawkowanie: 1-2 kaps. dziennie w trakcie posiłku.
 • Polska liposomalna witamina C w saszetkach - ASCOLIP 98 zł/ 30 saszetek

  Na rynek trafiła właśnie polska liposomalna witamina C w saszetkach - Ascolip, 1000 mg w zalecanej dziennej porcji, czyli w jednej saszetce. Dodatkowym atutem jest zastosowanie opatentowanej technologii Liposhell®. Dzięki niej transport witaminy C do komórek organizmu jest utrzymany na wysokim poziomie. Liposomy, w których zamknięta jest witamina C imitują błony komórkowe, co oznacza, że są one bezpieczne i biokompatybilne. Ponadto pomagają zachować stabilność witaminy C oraz jej skuteczne wchłanianie. Szukaj w zakładce WITAMINY lub przez wyszukiwarkę.
 • Biżuteria retro - radość i zdrowie dla duszy!

  Suplementy z naszego sklepu są dla zdrowia ciała, a unikalna biżuteria - dla duszy! Prezentujemy przepiękną biżuterię z pracowni kanadyjskiej artystki, która używając dawnych narzędzi i kultywując zapomniane techniki, z ogromną dbałością o szczegóły wykonuje wyjątkowe cacka ze stali lekkiej. Są antyalergiczne, wykańczane matowym srebrem, złotem lub polerowanym brązem, nie zawierają niklu. Projektantka z wykształcenia jest historykiem sztuki, specjalizuje się w zabytkowej biżuterii, stąd w kolekcji tej znajdują się najpiękniejsze wzory z różnych epok: od renesansu aż do lat 50 i 70 XX w. Artystka wykonuje również repliki biżuterii na potrzeby filmu. Współpracuje z teatrami i muzeami. Zapraszamy - zakładka Biżuteria secesyjna, wiktoriańska i art deco, stylizowana (przedostatnia).