Nowości

Aktualnosci

 • Polecamy balneokosmetyki Malinowy Zdrój oparte na polskiej leczniczej wodzie siarkowej!

  Balneokosmetyki Malinowy Zdrój to polskie dermokosmetyki z najsilniejszą na świecie, leczniczą wodą siarczkową czerpaną ze źródła „Malina” w uzdrowisku Solec-Zdrój. Unikalna w skali światowej lecznicza woda jest głównym składnikiem uzdrowiskowych kosmetyków. Według klasyfikacji jest wysokozmineralizowaną, leczniczą wodą o dużej aktywności biologicznej związków siarki i jodu. Jej keratolityczne działanie przyspiesza odnowę i regenerację skóry oraz zwiększa przenikanie pozostałych składników aktywnych, zwiększając ich skuteczność. Balneokosmetyki to unikalne połączenie wyjątkowej mocy leczniczej wody siarczkowej z tradycyjnymi właściwościami naturalnych surowców i ekstraktów roślinnych. U nas dostępne najlepsze kosmetyki tej serii, w zakładce: Balneokosmetyki Malinowy Zdrój. Na zdjęciu: krem na niedoskonałości skóry.
 • Krople TODA - skroplone dary natury Heart of Gold Formula by TODA

  Krople TODA, światowej klasy produkt wytwarzany w laboratoriach fitofarmakologiczych w Kanadzie. Składniki: czosnek, papryka ostra, borówka czarna, głóg i rokitnik zwyczajny w unikalnej skroplonej formie do podawania podjęzykowego. Naturalny wzrost, bez GMO, oprysków i nawozów oraz proces 2-letniej inkubacji mikrobiologicznej, pod stałym monitoringiem, pozwolił zachować w każdej z roślin naturalne właściwości lecznicze. Dawkowanie 3-5 razy dziennie po 15-20 kropli. Przy dawkowaniu 3 razy dziennie po 15 kropli buteleczka 60 ml wystarczy na ok. 45 dni, 120 ml - na 90 dni. Producent: Herbal International, Kanada, 60 ml i 120 m. Więcej: todapolska.pl
 • Numer konta bankowego do przesyłek bez pobrania

  Od prawie 15 lat realizujemy dla Państwa bezpieczne przesyłki za pobraniem oraz bez pobrania (po wpłacie na konto, adres i nr konta: Multi Natura, ul. Miodowa 34, 31-052 Kraków, Alior Bank 85 2490 0005 0000 4500 8500 0724, do przelewów zagranicznych: COD SWIFT/BIC: ALBPPLPW, iban PL). Zapraszamy!
 • Vitality Sport - chelatowane minerały i witaminy - tylko w sklepie stacjonarnym w Krakowie przy ul. Miodowej 34

  Nasi Klienci pytają nas, gdzie mogą zakupić znakomity,wielokrotnie nagradzany, polski preparat multiwitaminowo-minerałowy (z chelatami minerałów) Vitality Sport. Jest on dostępny u nas w sklepie stacjonarnym przy ul. Miodowej 34. Zgodnie z polityką producenta, nie jest on przeznaczony do sprzedaży w sklepach internetowych (tzn. jeśli produkt o tej nazwie jest w internecie, to nie jest to oryginalny produkt producenta). Cena: 85 zł/ 120 kapsułek na 4 miesiące, można zamówić telefonicznie: 12 423-21-48. Zapraszamy!
 • Wapno koralowe zawiera taki sam stosunek wapnia do magnezu (2:1) jak nasze kości

  Wapno koralowe to naturalny proszek kopalny, rodzaj soli wapniowej, pozyskiwany ze skamieniałych raf koralowych. Wapno koralowe wydobywa się z jasnego dna oceanu w pobliżu subtropikalnej japońskiej wyspy Okinawa. Rafę koralową tworzą bezkręgowce morskie, tzw. koralowce, które wydzielają sole wapniowe regulujące pH otaczającej je wody. Szkielet mineralny koralowców charakteryzuje się wysoką zawartością węglanu wapnia, a także jest źródłem wielu innych minerałów występujących naturalnie w oceanie, m.in. magnezu, cynku, żelaza, potasu. Wapno koralowe zawiera taki sam stosunek wapnia do magnezu (2:1, czyli około 20% wapnia i 10% magnezu) jak nasze kości. Minerały te są wyjątkowe, bo występują naturalnie w formie silnie zjonizowanej (do 92%), są więc lepiej wchłaniane niż formy słabo zjonizowane.