Nowości

Aktualnosci

 • W dniach 17-25 czerwca jesteśmy na urlopie - realizacja zamówień przedłuży się

  Informujemy, że realizacja zamówień złożonych między 17 a 25. czerwca opóźni się z powodu urlopu, na który wybiera się obsługa sklepu internetowego. Z góry przepraszamy naszych Klientów za opóźnienie w realizacji i prosimy o wyrozumiałość. Aby uzyskać szybką wysyłkę wybranych produktów w naszym sklepie internetowym, prosimy o telefoniczny kontakt ze sklepem stacjonarnym Muli Natura w Krakowie - tel. 12 423 21 48 lub 507 049 578 - sklep stacjonarny czynny codziennie od 10 do 18, w sobotę od 10.30 do 15.
 • Natural Calm Magnesium - bestseller na rynku USA wreszcie w Polsce!

  Magnez Natural Calm (Naturalny Spokój) to pozyskany z wód Pacyfiku węglan magnezu i pochodzący z ekologicznie uprawianych buraków kwas cytrynowy, które po połączeniu z wodą tworzą cytrynian magnezu w formie musującego napoju. Dostępny jest w różnych, wyjątkowych i satysfakcjonujących smakach. Natural Calm to bestseller na rynku w USA, od 10 lat jest najchętniej kupowanym suplementem magnezu, laureatem licznych nagród, w tym za najlepszy suplement oraz za najlepszy suplement magnezu w USA. Magnez Natural Calm, dzięki szczególnemu procesowi produkcji (jonizacji), wchłania się efektywniej i szybciej, co powoduje, że zalety suplementacji magnezem odczuwamy bardzo szybko i w większym stopniu niż przyjmując inne formy tego minerału.
 • Polecamy wyjątkowe naturalne kosmetyki dr Hauschka, szczególnie olejki

  Kosmetyki dr. Hauschka to naturalne kosmetyki ekologiczne, które nie zawierają żadnych chemiczno-syntetycznych substancji. Jakość tych kosmetyków potwierdzona jest certyfikatem wydanym przez BDIH jako „Kontrolowany kosmetyk ekologiczny”. W Eckwälden, u podnóża Alp, w otoczeniu lasów i łąk, we własnym ogrodzie firmy oraz przynależnych gospodarstwach stosuje się wyłącznie biologiczno-dynamiczne metody uprawy. Pozostałe surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych źródeł roślin dziko rosnących. Rośliny są zbierane ręcznie, sortowane w świeżej postaci, a następnie poddawane obróbce według metody zgodnej z naturalnym rytmem natury.
 • Szklane malowane broszki - śliczne, oryginalne, unikatowe - doskonały prezent!

  Przepiękna szklana biżuteria - ręcznie malowane śliczne dziewczynki z bajki, w tym Alicja w krainie czarów (to ta z kotem na głowie)! Każda jest inna, dlatego najlepiej odwiedzić nasz krakowski sklep przy ul. Miodowej 34 i samej wybrać lub zadzwonić: 12 423-21-48 - wybierzemy! W ofercie wiele różnych laleczek, wciąż się zmieniają i każda jest inna. Twoja będzie tylko Twoja, bo malowane szkło za każdym razem daje inny efekt. Nosić je można w każdym wieku, i pasują do wszystkiego - do płaszcza, czapki, kurtki, szala, swetra, torebki... Wyobraźnia nie ma tu granic! Zaopiekuj się swoim wewnętrznym dzieckiem - i przypnij sobie broszkę...
 • Nattokinaza - enzym uzyskiwany z japońskiej potrawy natto teraz w kapsułkach!

  Nattokinase NSK-SD jest opatentowanym, markowym, unikalnie produkowanym i przebadanym enzymem o aktywności fibrynolitycznej. Nattokinase NSK-SD jest izolowana z natto, japońskiej potrawy z fermentowanej soi (dla Europejczyków raczej bardzo niesmacznej). Historia odkrywania: w 1907 roku odkryto, że potrawa natto zawiera bardzo ciekawy enzym, ale dopiero w 1956 zidentyfikowano go jako sekwencję aminokwasową i nazwano nattokinazą. W latach 80-tych w Japonii laboratoria naukowe zaczęły prowadzić badania kliniczne w wielu obszarach działania nattokinazy. Nattokinazse NSK-SD® jest fermentowana przy użyciu opatentowanego szczepu Bacillus subtilis natto JBSL . Ma najwyższą dostępną moc ponad 20 000 FU / gram.
 • Vitality Sport - chelatowane minerały i witaminy - tylko w sklepie stacjonarnym w Krakowie przy ul. Miodowej 34

  Nasi Klienci pytają nas, gdzie mogą zakupić znakomity,wielokrotnie nagradzany, polski preparat multiwitaminowo-minerałowy (z chelatami minerałów) Vitality Sport. Jest on dostępny u nas w sklepie stacjonarnym przy ul. Miodowej 34. Zgodnie z polityką producenta, nie jest on przeznaczony do sprzedaży w sklepach internetowych (tzn. jeśli produkt o tej nazwie jest w internecie, to nie jest to oryginalny produkt producenta). Cena: 85 zł/ 120 kapsułek na 4 miesiące, można zamówić telefonicznie: 12 423-21-48. Zapraszamy!

  więcej