Strona głównaMagnetoterapia i ozonoterapia

Magnetoterapia i ozonoterapia

Sortowanie wg: Nazwy Ceny Strona: z 1
 • Klips do nosa p/chrapaniu - nowa lepsza cena 65 zł

  65.00zł

  Klips ten jest wygodny i bezpieczny. Od licznych  podróbek na rynku wyróżniają go magnetyczne końcówki o mocy 800 gausów - to one są tajemnicą działania naszego klipsa. Od razu po zastosowaniu skutecznie likwiduje chrapanie, daje spokojny, zdrowy sen.
  Działanie klipsa oparte jest na akupresurze, bliskiej krewnej chińskiej medycyny i ajurwedy.

  Nowoœć Więcej

 • Magnes na tętnicę

  670.00zł

  Magnes na tętnicę, czyli Bioflow Executive, to mocniejsze i zdrowsze serce, większa potencja, redukcja bólów reumatycznych. Od ponad 20 lat na polskim rynku.
  Poprzez to, że specjalnie skompilowany magnes nosimy przy tętnicy, mniej więcej po tygodniu jego noszenia polepsza się dotlenienie i ukrwienie komórek, normalizuje się pH krwi, poprawia się metabolizm, aktywuje się układ immunologiczny, rozluźniają się mięśnie, eliminowane są wolne rodniki i toksyny.

  Więcej

 • Ozonator powietrza - DOSKONAŁOŚĆ SIERPNIA 2016

  (300.00 zł) 280.00zł

  Jest to mała skrzyneczka, która w niskim napięciu elektrycznym pobiera tlen z powietrza i przetwarza go na naturalny ozon. Ma wysokość ok. 20 cm i 15 cm w poziomie. Stawiamy ją lub podwieszamy w dowolnym miejscu: kuchni, sypialni i wszędzie tam, gdzie mamy potrzebę oczyszczenia powietrza. Można ją przenosić. Posiada ona dwie silikonowe rurki z wkładkami, które można zanurzać w żywności, wodzie itp., dla likwidacji toksyn, hormonów, negatywnego pola elektromagnetycznego itp.

  Promocja Więcej

 • Whisbear Szumiący Miś na sen

  148.00zł

  Oryginalny Szumiący Miś Whisbear® wspiera noworodki i niemowlęta w spokojnym śnie, a także w ich sensorycznym rozwoju. To wspaniały pomocnik każdej Mamy i Taty. Whisbear to innowacyjna zabawka która pomaga Twojemu dziecku uspokoić się i zasnąć, dzięki uspokajającemu szumowi, który przypomina mu dźwięki, które słyszało w brzuszku mamy.

  Więcej