Strona głównaLAMPY BURSZTYNOWE

LAMPY BURSZTYNOWE

Sortowanie wg: Nazwy Ceny Strona: z 1
 • Lampa Hawajka

  1190.00zł

  Klosz wykonany z bryłek naturalnego bursztynu bałtyckiego, dający ciepłe i delikatne światło. Podświetlony daje niepowtarzalne efekty. Dodatkowym atutem lampy jest solidne wykonanie, które sprawi, że lampa będzie służyć Państwu przez wiele lat, może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Bursztyn ma wyjątkowo zdrowotną moc, taka lampka postawiona w pokoju dziecka ulatwi mu spokojne zasypianie. Bursztynowe światlo dobrze robi też przy depresji, lękach, bezsenności. Prawdziwy bursztyn bowiem ma wspanialą, ochronną energię. I to jest to co odróżnia nasze lampy od tandetnych podróbek marnej jakości produkowanych w Chinach.

  Więcej

 • Lampa Dzwoneczek

  1590.00zł

  Klosz wykonany z bryłek naturalnego bursztynu bałtyckiego, dający ciepłe i delikatne światło. Podświetlony daje niepowtarzalne efekty. Dodatkowym atutem lampy jest solidne wykonanie, które sprawi, że lampa będzie służyć Państwu przez wiele lat, może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Bursztyn ma wyjątkowo zdrowotną moc, taka lampka postawiona w pokoju dziecka ułatwi mu spokojne zasypianie. Bursztynowe światło dobrze robi też przy depresji, lękach, bezsenności. Prawdziwy bursztyn bowiem ma wspaniałą, ochronną energię. I to jest to co odróżnia nasze lampy od tandetnych podróbek marnej jakości produkowanych w Chinach.

  Więcej

 • Lampa Slimak

  1770.00zł

  Klosz jest wykonany z bryłek naturalnego bursztynu bałtyckiego, dający ciepłe i delikatne światło. Podświetlony daje niepowtarzalne efekty. Dodatkowym atutem lampy jest solidne wykonanie, które sprawi, że lampa będzie służyć Państwu przez wiele lat, może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Bursztyn ma wyjątkowo zdrowotną moc, taka lampka postawiona w pokoju dziecka ułatwi mu spokojne zasypianie. Bursztynowe światło dobrze robi też przy depresji, lękach, bezsenności. Prawdziwy bursztyn bowiem ma wspaniałą, ochronną energię. I to jest to co odróżnia nasze lampy od tandetnych podróbek marnej jakości produkowanych w Chinach. Przy zamówieniu tej lampy prosimy o przedplate 500 zl na nasze konto podane w dziale Kontakt lub Regulamin.

  Więcej

 • Lampa Winogrona

  3990.00zł

  Klosz wykonany z dużych bryłek naturalnego bursztynu oraz pięknego szkla witrażowego. Daje ciepłe i delikatne światło. Podświetlony daje niepowtarzalne efekty. Dodatkowym atutem lampy jest solidne wykonanie, które sprawi, że lampa będzie służyć Państwu przez wiele lat, może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Bursztyn ma wyjątkowo zdrowotną moc, taka lampka postawiona w pokoju dziecka ułatwi mu spokojne zasypianie. Bursztynowe światło dobrze robi też przy depresji, lękach, bezsenności. Prawdziwy bursztyn bowiem ma wspaniałą, ochronną energię. I to jest to co odróżnia nasze lampy od tandetnych podróbek marnej jakości produkowanych w Chinach. Przy zamówieniu tej lampy prosimy o przedplate 1000 zl na nasze konto podane w dziale Kontakt lub Regulamin.

  Więcej