Strona głównaBiżuteria secesyjna, wiktoriańska i art deco, STYLIZOWANA

Biżuteria secesyjna, wiktoriańska i art deco, STYLIZOWANA

Sortowanie wg: Nazwy Ceny Strona: z 2
 • Bransoletka art deco

  528.00zł

  Piękna, wykończona matowym srebrem, ozdobiona kryształami w białym kolorze, mieni się przepięknie odbijając sztuczne światło. Idealna na ślub, a także do dżinsów.

  Więcej

 • Bransoletka Złoto Peru

  399.00zł

  Prezentujemy Państwu przepiękną, oryginalną bransoletkę Złoto Peru, złożoną z kolorowych elementów, z których każdy jest inny, wykonany z wyjątkową precyzją i starannością.

  Więcej

 • Kryształowa broszka z owadem

  125.00zł

  Kryształowa broszka z owadem. Skrzydełka pszczoły zrobione są z opalizującego, opalowego szkła w kolorze szafirowym; korpus to kryształowy kaboszon w kolorze szafirowo-zielonym, główka to błękitny, okrągły kryształ; oczka małe mieniące się kryształki.

  Więcej

 • Pastelowa broszka z pszczołą

  125.00zł

  Skrzydełka pszczoły zrobione są z opalizującego, opalowego szkła w kolorze jasnoróżowym; korpus to ceramiczny kaboszon w turkusowym kolorze, główka to błękitne, fasetkowane szkło opalowe; oczka małe perełki. Metal wykończony jest polerowanym brązem w kolorze starego złota.

  Więcej

 • Szmaragdowa pszczoła

  125.00zł

  Urocza przestrzenna broszka z pszczołą. Skrzydełka pszczółki wysadzane są błękitnymi kryształkami; tułów i główka to matowe szkło w kolorze szmaragdowym; metal wykończony jest polerowanym brązem w kolorze złota.

  Więcej

 • Bransoletka Królowej Pszczół

  889.00zł

  Bransoletka składa się z sześciu różnych owadów wykonanych z różnokolorowych kamieni, kryształków i perełek. Każdy owad umieszczony jest na ażurowej rozetce; rozetki połączone są pomiędzy sobą ruchomymi ogniwkami.

  Więcej

 • Bransoletka z dymnymi kryształami

  358.00zł

  Piękne dymne kryształy są umieszczone w kompozycji, przypominającej wijące się pnącze; całość wykończona jest polerowanym brązem. Bransoletka pasuje na co dzień i na wieczór. Wymiary: dł.16,5cm szer.5,63cm.

  Więcej

 • Naszyjnik z różą

  269.00zł

  Naszyjnik jest wykończony brązem, róża ozdobiona jest czerwoną emalią z kryształkiem Swarovskiego w środku. Bardzo twarzowy naszyjnik. Wymiary: dł. 50cm; wisiorek:3,8cm

  Więcej

 • Krzyż Klejnoty Korony

  649.00zł

  Bardzo piękny krzyż wzorowany na klejnotach brytyjskiej korony. Wzór naszyjnika oparty jest na krzyżu pochodzącym z klejnotów Margaret Plantagenet stanowiących wyprawkę na ślub z Karolem, księciem Burgundii. Pólszlachetne kamienie i kryształki Swarowskiego nadają naszyjnikowi niepowtarzalny i oryginalny wygląd.

  Więcej