Strona głównaBiżuteria secesyjna, wiktoriańska i art deco, STYLIZOWANA

Biżuteria secesyjna, wiktoriańska i art deco, STYLIZOWANA

Sortowanie wg: Nazwy Ceny Strona: z 2
 • Lazurowy błękit - pierścionek retro

  249.00zł

  Pierścionek z dużym oczkiem w kolorze głębokiego błękitu wykończony jest polerowanym brązem; ażurowa obrączka ma regulację od tyłu; oczko to duży, szlifowany kryształ; pierścionek bardzo efektownie wygląda na palcu, ZDJĘCIE NIE ODDAJE JEGO URODY. Wymiary: 3,5cm x 2,5cm. Pierścionek retro wykonany w pracowni kanadyjskiej artystki. Antyalergiczny.

  Więcej

 • Świeża zieleń

  249.00zł

  Pierścionek z dużym oczkiem w kolorze świeżej zieleni wykończony jest polerowanym brązem; ażurowa obrączka ma regulację od tyłu; oczko to duży, szlifowany kryształ; zdjęcie nie oddaje w pełni jego urody. Wymiary: 3,5cm x 2,5cm. Pierścionek retro wykonany w pracowni kanadyjskiej artystki. Antyalergiczny.

  Więcej

 • Morska zieleń - pierścionek retro

  249.00zł

  Pierścionek wykończony jest matowym srebrem; ażurowa obrączka ma regulację od tyłu; oczko to duży kryształ w kolorze morskiej zieleni/turkusu. Pierścionek wygląda bardzo efektownie na palcu. Wymiary: 3,5cm x 2,5cm

  Więcej

 • Tęczowy kryształ - pierścionek retro

  249.00zł

  Pierścionek wykończony jest matowym srebrem; ażurowa obrączka ma regulację od tyłu; oczko to duży, mieniący się kryształ. Wymiary: 3,5cm x 2,5cm

  Więcej

 • Granat z fioletem - pierścionek retro

  249.00zł

  Pierścionek wykończony jest matowym srebrem; ażurowa obrączka ma regulację od tyłu; oczko to duży kryształ w kolorze głębokiego fioletu z odcieniem granatu. Pierścionek pasuje i do wieczorowych kreacji, i do dżinsów. Bardzo stylowy. Wymiary: 3,5cm x 2,5cm.

  Więcej

 • Naszyjnik art deco

  354.00zł

  Piękny naszyjnik w stylu art deco.

  Naszyjnik z mieniącymi się kryształami Swarowskiego w formie długiego wisiorka, zawieszonego na bardzo ładnym łańcuszku; metal wykończony srebrem.

   

  Wymiary: dł. 56cm; dł.wisiorka: 11cm.

  Więcej

 • Naszyjnik Kryształowe Kwiaty

  558.00zł

  Naszyjnik ma podwójny łańcuch z okrągłych, białych kryształów z ażurowymi rozetkami; pośrodku umieszczony jest długi wisior, stworzony z dwóch przestrzennych kwiatków, wypełnionych kryształami; kwiatki połączone są ze sobą gałązkami wypełnionymi kryształami w kształcie wrzecion; na samym dole wisiorka doczepiony jest duży, biały kryształ w kształcie gruszki.

  Więcej

 • Perłowe Tulipany - kolia do dżinsów i do ślubu

  605.00zł

  Naszyjnik w formie kolii wykonany jest ze szkła satynowego w kolorze białym; malutkie, przecudne tulipanki, osadzone są na liściach wykończonych polerowanym brązem i przeplatane drobniutkimi perełkami; łańcuszek tworzą szklane, okrągłe perełki w białym kolorze, połączone ogniwkami z brązu.

  .

  Wymiary: dł.48cm

  Więcej

 • Długi naszyjnik z rozetami

  375.00zł

  Piękny, długi naszyjnik wykończony srebrem; podwójne łańcuszki przedzielone są sześcioma wspaniałymi rozetami concho, ozdobionymi niebieskimi kryształami i niebieskim szkłem; naszyjnik utrzymany w stylistyce meksykańskiej i Dzikiego Zachodu.

  Wymiary: dł.74cm; śr.rozety:2,5cm

  Więcej

 • Kolczyki art deco

  258.00zł

  Bardzo kobiece kolczyki z muszlą.

  Styl kolczyków utrzymany jest w stylu art deco;  charakterystyczny, bagietkowy kształt kryształów, wypełniających kolczyki w formie muszli; kolczyki wykończone  są polerowanym brązeym. Wymiary: dł.4.3cm; szer,2,54cm

  Więcej