Strona głównaBiżuteria secesja stylizowana

Biżuteria secesja stylizowana

Sortowanie wg: Nazwy Ceny Strona: z 1
 • Naszyjnik art deco

  354.00zł

  Piękny naszyjnik w stylu art deco.

  Naszyjnik z mieniącymi się kryształami Swarowskiego w formie długiego wisiorka, zawieszonego na bardzo ładnym łańcuszku; metal wykończony srebrem.

   

  Wymiary: dł. 56cm; dł.wisiorka: 11cm.

  Więcej

 • Naszyjnik Kryształowe Kwiaty

  558.00zł

  Naszyjnik ma podwójny łańcuch z okrągłych, białych kryształów z ażurowymi rozetkami; pośrodku umieszczony jest długi wisior, stworzony z dwóch przestrzennych kwiatków, wypełnionych kryształami; kwiatki połączone są ze sobą gałązkami wypełnionymi kryształami w kształcie wrzecion; na samym dole wisiorka doczepiony jest duży, biały kryształ w kształcie gruszki.

  Więcej

 • Perłowe Tulipany - kolia do dżinsów i do ślubu

  605.00zł

  Naszyjnik w formie kolii wykonany jest ze szkła satynowego w kolorze białym; malutkie, przecudne tulipanki, osadzone są na liściach wykończonych polerowanym brązem i przeplatane drobniutkimi perełkami; łańcuszek tworzą szklane, okrągłe perełki w białym kolorze, połączone ogniwkami z brązu.

  .

  Wymiary: dł.48cm

  Więcej

 • Długi naszyjnik z rozetami

  375.00zł

  Piękny, długi naszyjnik wykończony srebrem; podwójne łańcuszki przedzielone są sześcioma wspaniałymi rozetami concho, ozdobionymi niebieskimi kryształami i niebieskim szkłem; naszyjnik utrzymany w stylistyce meksykańskiej i Dzikiego Zachodu.

  Wymiary: dł.74cm; śr.rozety:2,5cm

  Więcej

 • Bransoletka Złoto Peru

  399.00zł

  Prezentujemy Państwu przepiękną, oryginalną bransoletkę Złoto Peru, złożoną z kolorowych elementów, z których każdy jest inny, wykonany z wyjątkową precyzją i starannością.

  Więcej

 • Kryształowa broszka z owadem

  125.00zł

  Kryształowa broszka z owadem. Skrzydełka pszczoły zrobione są z opalizującego, opalowego szkła w kolorze szafirowym; korpus to kryształowy kaboszon w kolorze szafirowo-zielonym, główka to błękitny, okrągły kryształ; oczka małe mieniące się kryształki.

  Więcej

 • Pastelowa broszka z pszczołą

  125.00zł

  Skrzydełka pszczoły zrobione są z opalizującego, opalowego szkła w kolorze jasnoróżowym; korpus to ceramiczny kaboszon w turkusowym kolorze, główka to błękitne, fasetkowane szkło opalowe; oczka małe perełki. Metal wykończony jest polerowanym brązem w kolorze starego złota.

  Więcej

 • Szmaragdowa pszczoła

  125.00zł

  Urocza przestrzenna broszka z pszczołą. Skrzydełka pszczółki wysadzane są błękitnymi kryształkami; tułów i główka to matowe szkło w kolorze szmaragdowym; metal wykończony jest polerowanym brązem w kolorze złota.

  Więcej

 • Bransoletka Królowej Pszczół

  889.00zł

  Bransoletka składa się z sześciu różnych owadów wykonanych z różnokolorowych kamieni, kryształków i perełek. Każdy owad umieszczony jest na ażurowej rozetce; rozetki połączone są pomiędzy sobą ruchomymi ogniwkami.

  Więcej

 • Bransoletka z dymnymi kryształami

  358.00zł

  Piękne dymne kryształy są umieszczone w kompozycji, przypominającej wijące się pnącze; całość wykończona jest polerowanym brązem. Bransoletka pasuje na co dzień i na wieczór. Wymiary: dł.16,5cm szer.5,63cm.

  Więcej