Strona głównaAyurveda

Ayurveda

Sortowanie wg: Nazwy Ceny Strona: z 3
 • Triphala 120 kaps.

  42.00zł

  Triphala - suplement diety zawierający w swoim składzie wyciąg z trzech ziół ajurwedyjskich, Emblica officinalis, Terminalia chebula, Terminalia bellirica. 120 kaps.

  Więcej

 • Ostropest plamisty (Milk Thistle Extract) 1000 mg - 180 kaps.

  95.00zł

  Kapsułki z ekstraktem z ostropestu plamistego, suplement diety. 180 kaps po 1000 mg.

  Więcej

 • Czystek kreteński - 90 kapsułek

  46.00zł

  Czystek kreteński (Cistus incanus). Suplement diety. 90 kaps. Właściwości czystka znane są już od IV wieku p.n.e., pierwsze przekazy o jego stosowaniu pochodzą z obszarów Morza Środziemnego, między innymi z rejonu północnej Grecji.

  Więcej

 • Pure Oregano Oil - 10 ml

  37.00zł

  Suplement diety. Skład: 100% olejek z dzikiego oregano (Origanum vulgare). Sposób użycia: 1 kropla 2 razy dziennie – rozcieńczyć w oleju lub soku W przypadku stosowania na skórę, także konieczne jest rozcieńczenie! Producent: Hepatica

  Więcej

 • Ginger (imbir)- ekstrakt standaryzowany 90 kaps.

  45.00zł

  Ginger. Ekstrakt standaryzowany. Suplement diety.

  Więcej

 • Ayurvedyjska pasta Dabur z bazylią

  14.00zł

  Pasta do zębów z bazylią (Tulsi). Ajurwedyjska pasta bez fluoru. Dzięki zawartej w paście bazylii, w naturalny sposób odświeża oddech. Pasta z Tulsi stanowi naturalną formułę opartą głównie na bazylii. Tulsi (Ocimum basilicum) jest szczególną, przez wielu hindusów uznawaną za świętą odmianą bazylii. Naturalne składniki pasty Dabur Tulsi są nieszkodliwe dla pożytecznych bakterii żyjących w jamie ustnej.

  Więcej

 • Ayurvedyjska pasta Dabur z wyciągiem z goździka

  14.00zł

  Ajurwedyjska pasta z wyciągiem z goździka do wrażliwych zębów i dziąseł. Ayurvedyjska ziołowa pasta z wyciągiem z goździka do wrażliwych zębów i dziąseł nie zawiera fluoru, jest w 100% wegetariańska.

  Więcej

 • Ayurvedyjska pasta Dabur z aloesem

  14.00zł

  Aloesowa pasta do zębów bez fluoru została wzbogacona w naturalne ekstrakty znane od wieków ze swoich dobroczynnych właściwości. Aloes jest naturalnym środkiem łagodzącym i wspomagającym gojenie, może przynieść ulgę przy stanach zapalnych dziąseł.

  Więcej

 • Ayurvedyjska pasta ziołowa Dabur Red

  11.00zł

  Dabur Red pasta do zębów wegetariańska 100g. Pasta z wyciągiem z goździka przygotowana w oparciu o zasady ajurwedy, która: zwalcza płytkę nazębną, zapobiega zapaleniu i krwawieniu dziąseł, odświeża oddech.

  Więcej

 • Ayurvedyjska pasta Dabur z neem (miodlą indyjską)

  14.00zł

  Ziołowa pasta do zębów z neem bez fluoru Ta oczyszczająca pasta czerpie swą skuteczność z soku oraz kory drzewa neem (miodli indyjskiej). Roślina ta wykazuje naturalne właściwości antybakteryjne. Składniki pasty wzmacniają dziąsła oraz dokładnie usuwają nalot nazębny.

  Więcej