Strona głównaKosmetyki słoneczne

Kosmetyki słoneczne

Sortowanie wg: Nazwy Ceny Strona: z 1
 • Balsam Solaris dr Nona

  (184.00 zł) 159.00zł

  Nowa formuła dr Nona - ekologiczny Solaris bez parabenów.  Preparat Solaris opracowany został przez dr dermatologii Nonnę Kuchinę z kliniki Lenom w Izraelu. Preparat ten ma wyjątkowo szerokie zastosowanie. Może być używany zarówno do twarzy jako krem ochronny (przed promieniami słonecznymi i zanieczyszczeniami środowiska) oraz krem pielęgnacyjny (szczególnie przy cerze z nadmiarem sebum), jak i do ciała, jako balsam. Naniesiony na okolice karku i ramion po rannym prysznicu działa orzeźwiająco na cały organizm, daje wielki zastrzyk energii. Jest to zasługa wspaniałego, wyjątkowego komponentu z Morza Martwego, który nadaje temu preparatowi także unikalny zapach.
  Solaris firmy dr Nona należy do sprawdzonych hitów kosmetyki światowej. Jest to nieodzowny składnik domowej apteczki oraz wyposażenie kosmetyczki każdej kobiety.

  Promocja Więcej

 • K-Energy Cream - Krem słoneczny

  188.00zł

  K-Energy Cream, zwany też Kremem Słonecznym lub Kremem Energetyzującym, to preparat nawilżający, zawierający wodę z tzw. pierwotną energią Słońca oraz olejek migdałowy. Produkowany jest przez tę samą japońską firmę, co Kinotakara. Doskonały do twarzy i szyi, głęboko wnika w tkankę i szybko ją naprawia. Daje taki efekt, jakby skóra została nawilżona rosą.

  Więcej